Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer17762/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734
O nas – Producent kostki granitowej oraz wyrobów z granitu : Granitypiaskowce.pl Strzegom

O nas

GRANIT I PIASKOWIEC

Od wydobycia po nowatorskie techniki obróbki.

Granit to dla nas prawdziwa rodzinna pasja, która trwa od ponad 20 lat. Tak samo stało się z piaskowcem, który mimo, że dołączył do nas nieco później sprawił, że bardzo się polubiliśmy 😉 Nasz piaskowiec to prawdziwa perełka, która dzięki swoim wyjątkowym parametrom (tj. niską ścieralnością i nasiąkliwością) kwalifikuje go jako materiał zewnętrzny idealny do zastosowań jako elementy elewacji, schody, fontanny oraz hotelowe spa.

Na granicie poznaliśmy się bardzo dobrze, od lat pracujemy z jego strzegomską odmianą, której jasna średnioziarnista struktura oraz doskonałe parametry fizyko-mechaniczne znane są w kraju i za granicą. Na codzień uczestniczymy w jego wydobyciu i obróbce.

www.granitypiaskowce.pl

Niniejsza strona powstała po to, aby skatalogować szereg produktów, które wytwarzamy z kamienia oraz promować różne techniki jego obróbki. Niektóre z nich np. teksturowanie “płomiennicą wodną” są nowatorskie i jeszcze szerzej nieznane.

Na naszej stronie mogą Państwo zorientować się w cenach produktów w zależności od różnych proponowanych wariantów uszlachetnień. Dokładamy wielu starań aby sukcesywnie dodawać nowe produkty.

Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiem na Państwa pytania.
Angelika Wojtera
Specjalista ds. sprzedaży