Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer17762/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734
Nasz kamień – Producent kostki granitowej oraz wyrobów z granitu : Granitypiaskowce.pl Strzegom

Nasz kamień

GRANIT

Nasz granit wydobywany jest w okolicach Strzegomia. Często posługujemy się także nazwą “granit strzegomski”. To kamień jasnoszary, średnioziarnisty, biotytowy. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zmienne warunki klimatyczne. Służy jako materiał do budowy dróg, budynków, budowli sakralnych, jest znany i ceniony przez wielu klientów za swoje naturalne piękno i interesującą barwę. Naszym atutem jest to, że jako nieliczni w kraju posiadamy zaawansowane techniki obróbki i teksturowania kamienia. Dzięki temu nasze produkty poddane odpowiednim uszlachetnieniom stają się wyjątkowe i niepowtarzalne.

PIASKOWIEC

Piaskowiec, który posiadamy w naszej ofercie, charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami. Wydobywany jest w okolicach Radkowa. W jego skład wchodzi ponad 90 procent kwarcu i nie zawiera gliny ani iłu. Jego wyjątkowość polega na doskonałych parametrach fizyko-mechanicznych jakimi są niska ścieralność i słaba nasiąkliwość. Kwalifikuje to nasz surowiec do zastosowania na zewnątrz np. jako okładziny elewacyjne, fontanny, schody jak również jako elementy w hotelowych spa, basenach, saunach itp. Oprócz bardzo dobrych właściwości warto wspomnieć o jego nieprzeciętnej strukturze, różnorodności i jasnym odcieniu. To wszystko w połączeniu z nowatorskimi technikami obróbki i uszlachetnień sprawia, że nasze prodykty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

ZOBACZ TECHNIKI OBRÓBKI

W naszym sklepie znajdą Państwo kolekcję podstawowych produktów. Specjalizujemy się także w produkcji innych wyrobów granitowych. Jako nieliczni posiadamy wiele możliwości obróbki granitu oraz wieloletnią tradycję i doświadczenie. Dokładamy starań aby nasza oferta standardowych produktów stale się powiększała.

Zapraszamy do kontaktu!